Usługi IT

Ochrona Sieci Firmowej

Rozwiązania dla biznesu

Ochrona Sieci Firmowej

Webroot SecureAnywhere Endpoint Protection

Technologia najwyższej klasy stworzona z myślą o klientach biznesowych. 700 kilobajtowa aplikacja instalowana w ciągu kilku sekund. Głębokie skanowanie poniżej 2 minut. Zdalne zarządzanie przez konsolę WEB. Wszystko to sprawia, że Webroot SecureAnywhere jest rozwiązaniem idealnym dla biznesu.

Webroot SecureAnywhere Mobile Protection

W dobie błyskawicznego rozwoju technologicznego, kiedy przedsiębiorcy coraz częściej sięgają po urządzenia przenośne Webroot wychodzi naprzeciw nowym trendom. Bezkompromisowa ochrona i lekkość dla urządzeń mobilnych oraz scentralizowana platforma do kompleksowego zarządzania

Webroot SecureAnywhere Web Security Service

Wyrafinowana technologia oparta na reputacji stron internetowych zapewniająca całkowite bezpieczeństwo podczas korzystania z przeglądarek www. Centralne zarządzanie oraz możliwość ustawiania kategorii dopuszczanych i blokowanych stron zapewnia pełną kontrolę nad dostępem do treści internetowych w firmie.

Funkcje

1. Niesamowita lekkość

Oprogramowanie tradycyjne zajmuje nawet do 100 razy więcej miejsca na dysku Twojego komputera. Należy pamiętać, iż do samego programu trzeba załadować sygnatury, które potrafią być olbrzymie. WEBROOT wyznaczył nową jakość. Klient zajmuje zaledwie 700 kb i nie pobiera sygnatur wiec oszczędza tak cenne w dzisiejszych czasach zasoby.

2. Szybka instalacja

Dzięki temu, że Agent Webroota jest tak mały, około 99% mniejszy niż konkurencyjne rozwiązania instaluje się w około 2 sekundy. Konkurencyjne rozwiązania mogą instalować się nawet 45 minut. Po zakończonym procesie rozpoczyna się pobieranie sygnatur, które trwa kolejne kilka lub kilkanaście minut. Gdy liczy się prędkość nie ma kompromisów – WEBROOT oszczędza Twój czas.

3. Głębokie skanowanie

Głębokie skanowanie w przypadku oprogramowania Webroot SecureAnywhere trwa zazwyczaj około 2 minuty. Można je przeprowadzać w każdej chwili, gdyż nie ma absolutnie żadnego obciążenia dla stacji końcowej. Przy niewiarygodnej szybkości skanowanie Webroota jest niebywale efektywne.

4. Zapobieganie konfliktom

Obszerne i przeładowane niepotrzebnymi funkcjami oprogramowanie bardzo często powoduje konflikty z wieloma aplikacjami. Agent Webroota jest bezkonfliktowym i ultra-lekkim rozwiązaniem kompatybilnym z każdym oprogramowaniem.

5. Blokowanie zagrożeń dnia zerowego

Ochrona oparta na sygnaturach sprawia, że od momentu ukazania się wirusa do opublikowania jego sygnatury użytkownik pozostaje bezbronny. Webroot blokuje nieznane zagrożenia na podstawie ich zachowania a w wypadku wykrycia niebezpiecznego pliku po kilku sekundach każdy użytkownik na świecie jest przed nim chroniony.

6. Skalowalne ustawienia wykrywalności

Webroot zastępuję przestarzałą heurystykę, która sprowadzała się do zwykłego zgadywania wyrafinowanym i skalowalnym systemem analizy zachowań. Heurystyka Webroota to w pełni zarządzalny moduł prewencyjnej analizy zachowawczej.

SecureAnywhere Complete

 • Kompletny pakiet ochrony dla komputerów stacjonarnych, laptopów, urządzeń mobilnych, oraz Mac
 • Pełna funkcjonalność, oraz niezakłócona szybkość i lekkość oprogramowania
 • 25GB w chmurze do wykorzystania na backup i pełną synchronizację na wszystkich urządzeniach użytkownika
 • Niszczarka oraz usuwanie danych o aktywności użytkownika w sieci

SecureAnywhere Internet Security Plus

 • Bezkonkurencyjny poziom ochrony w porównaniu do klasycznych rozwiązań opartych na sygnaturach lokalnych
 • Szybkość i lekkość – brak potrzeby aktualizacji czy restartu systemu
 • Dodatkowa ochrona haseł użytkownika ułatwiająca bezpieczne logowanie
 • Ochrona urządzeń mobilnych z systemem Android lub iOS.

SecureAnywhere Antivirus

 • Solidna ochrona wykorzystująca potencjał największej na świecie bazy zagrożeń WIN
 • Niewiarygodnie szybki silnik skanujący – skanowanie w mniej niż 2 minuty
 • Zintegrowany pakiet dostępny już w podstawowej wersji – ochrona prywatności, firewall oraz ochrona antyphishingowa
 • Zarządzanie zdalne przez konsolę administracyjną.

Najnowsze Artykuły

Favicon jako super-cookie

24 lutego, 2021


Favicony – wydaje się, że te małe niepozorne ikonki istnieją tylko w celach wizualnych, nic bardziej mylnego. Według badaczy z University of Illinois w Chicago można je wykorzystać do omijania trybu incognito czy VPN i nadal zbierać informacje o użytkownikach Supercookie, bo tak zostało to nazwane wykorzystuje favicony do tego, aby przypisać odwiedzającym witrynę unikalny identyfikator. W przeciwieństwie […]

Artykuł

Cyberatak na Pogotowie Ratunkowe we Wrocławiu.

4 stycznia, 2021


Pogotowie Ratunkowe we Wrocławiu padło ofiarą ataku ransomware. W związku z incydentem pracownicy pogotowia zostali poproszeni o utworzenie rachunków w Biurze Informacji Kredytowej, w celu zminimalizowania wykorzystania ich danych do zaciągnięcia kredytów.  Cyberataku dokonano 12 grudnia ale informacje dopiero teraz zostały przekazane ze względów bezpieczeństwa postępowania, które prowadzi obecnie prokuratura. Nie ujawniono dokładnych szczegółów ataku […]

Artykuł

Programy do usuwania szkodliwego oprogramowania

18 listopada, 2020


Nasze komputery codziennie są narażane na ataki szkodników. Problem pojawia się gdy program antywirusowy ich nie wykryje. Oto programy, które wykrywają i usuwają te zagrożenia.

Artykuł