Outsourcing
Inspektora Ochrony Danych

– Ochrona danych osobowych w Twojej firmie

Poznaj naszą ofertę.

Szkolenia
Audyty Kursy

– Kompleksowa usługa dopasowana do potrzeb

Strony
Sklepy Internetowe

Sprawdź nasze portfolio: Portfolio

WCAG 2.1
Dostępność Cyfrowa dla JST

Strona Cyfrowa Gmina: Cyfrowa Gmina

Kompleksowe wdrożenie RODO dla twojej firmy!

Oferta

Zapoznaj się z czterema głównymi gałęziami oferowanych przez nas usług.

Kliknij i dowiedz się więcej na temat naszej oferty.

Nakład pracy jak i czasu który spędza Administrator danych aby osobiście pełnić nadzór nad przetwarzanymi przez firmę danymi osobowymi jest ogromny. Warto w takim przypadku znaleźć wsparcie w Inspektorze Ochrony Danych (IOD) oraz w przygotowanych politykach zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Więcej

Kursy, szkolenia i audyty z zakresu ochrony danych osobowych, bezpieczeństwa informacji, bezpieczeństwa IT. Szkolenia które ofeujemy prowadzone są w zgodzie z najnowszymi standardami, i nie stronimy od pokazania praktyki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Więcej

Jeśli potrzebujesz informatycznej modernizacji w Twojej firmie lub po prostu nie możesz się zdecydować jaki sprzęt zakupić, nasi specjialiści na pewno Ci pomogą. Oferujemy pełne wsparcie informatyczne, profesjonalne konsultacje i przedewszystkim nasze propozycje będą dopasowane do charakteru i potrzeb działalności.

Więcej

Skorzystanie z naszuch usług związanych z projektowaniem i tworzeniem stron internetowych pozwoli Państwu w przystępny i sprofilowany sposób, dotrzeć do klienta z każdą ważną informacją. A także zachęcić do skorzystania ze sklepu internetowego podczas zakupu produktu.

Więcej

Artykuły

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi artykułami. Zamieszczamy wiele praktycznych porad odnośnie bezpieczeństwa danych, i nie tylko! W tej sekcji znajdziesz również porady związane z tym, jak poprawnie obchodzić się z nowymi oprogramowaniami i jak najefektywniej korzystać z różnych urządzeń.

Artykuły

Napisz do nas

Pisanie na klawiaturze odpręża, więc napisz do nas! Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego, wybierz interesujący cię temat i wyślij do nas. Zrobimy co w naszej mocy by odpowiedzieć na Twoje pytania.

Skontaktuj się